Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bad Füssing
NĚMECKO / Termální lázně BAD FŰSSING - léčebná voda ze sirného horkého zřídla
Sklípek na jižní Moravě
Termín: 04.11. - 05.11. 2017 Cena 1.990 Kč,- / osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Maďarsko lázně Sárvár hotel Park Inn ****

ROZKVETLÉ HOLANDSKO - Květinový park Keukenhof a květinové korzo

 

Termín: 20.04. - 24.04.2017                       Cena: 5.900,- Kč / osoba            

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (svoz z Třeboně), Písku, Plzně v odpoledních hodinách. Noční přejezd Německem.
2. den - ráno příjezd do AALSMEERU – možnost návštěvy květinové burzy, přejezd do ALKMAARU – prohlídka města s návštěvou tradičního sýrového trhu, pořádaného v dobových kostýmech a podle historických tradic. Přejezd do VOLENDAMU – prohlídka starobylé rybářské osady u jezera Markermeer, exkurze v nedaleké sýrové farmě Alida Hoeve s možností nákupu výborných sýrů (vstup zdarma). Přejezd do MONNICKENDAMU – městečka známého výrobou dřeváků, ležícího na břehu největšího nizozemského jezera Ilsselmeer, ubytování. V podvečer volno - možnost projížďky místním autobusem po hrázi do MARKENU – původní ostrůvek se starými rybářskými domky. Večeře (pro ty, kdo si ji objednali) a nocleh v hotelu Lakeland *** (2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím), bar, restaurace….
3. den - po snídani odjezd do AMSTERODAMU – nádherné město nazývané „Benátkami severu“ pro své malebné uličky a kanály (grachty) - projížďka lodí po grachtech, návštěva brusírny diamantů (vstup zdarma), pěší procházka městem s návštěvou květinového trhu. Ve volném čase možnost návštěvy Rijksmuseum (Rembrandt), Madame Tussauds Scenerama (muzeum voskových figurín) nebo Van Gogh Museum. Dále přejezd do Haarlemu, kde uvidíte jarní květinové korzo (účast zdarma). Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů – tato akce patří k nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Večer návrat zpět do Monnickendamu, nocleh, eventuelně večeře.
4. den - po snídani odjezd do skanzenu ZAANSE SCHANZ – obydlený skanzen s dřevěnými domky a větrnými mlýny ze 17.- 18.stol. - výroba dřeváků, sýrů, ukázky výroby Delftského porcelánu (vstup zdarma). Přejezd krajem tulipánů Haarlem k nejznámějšímu květinovému parku v Nizozemsku KEUKENHOF (Lisse) – cca tříhodinová prohlídka 32 hektarového parku, kde vykvétá 6-7mil. cibulovin, sázených ve 3 vrstvách - podle období květu. Jedinečná seskupení květin s různými trvalkami v zeleni členitého parku s vodními plochami, kvetoucími keři, starými stromy a uměleckými pracemi sochařů utváří neopakovatelnou podívanou. Dále odjezd do DEN HAAGU (sídelního města královny) – zde návštěva výstavy MADURODAM (Nizozemsko v miniatuře), kde můžete obdivovat nejvýznamnější historické i moderní stavby Holandska v měřítku 1:25, zastávka u Paláce míru (sídla Mezinárodního soudního dvora) a dle časové možnosti krátká prohlídka vládního sídla Binnenhof. Odjezd do ČR cca v 18.00 hod. Noční přejezd přes Německo.
5. den - příjezd do Č. Budějovic v dopoledních hod.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v 1-3lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné, projížďku po grachtech, příplatek za jednolůžkový pokoj 1.100,- Kč, za 1 večeři / 390,- Kč, za svozy Veselí n/Lužnicí, Soběslav, Tábor 100,- Kč / os, Třeboň 50,- Kč / os. (při minimálním počtu 4 osob)
Doporučená částka na vstupy cca 40 EUR.