Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Katalog 2018
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč

ZAKARPATSKÁ UKRAJINA / po stopách NIKOLY ŠUHAJE LOUPEŽNÍKA

Termín: 06.08. – 14.08.2016

Cena:    6.490,- Kč / osoba ve 2 lůžkovém pokoji s příslušenstvím na patře

Cena:    6.990,- Kč / osoba ve 2 lůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím

Program:

1. den - odjezd v odpoledních hodinách z Č. Budějovic, J. Hradce, (Tábora), Pelhřimova, Jihlavy, Brna. Noční přejezd Slovenskem.

2. den - v ranních hodinách prohlídka Užhorodu – původní Synagoga, řecko-katolická katedrála, skanzen, hrad, tržnice, v poledních hodinách odjezd do Koločavy, ubytování.

3. den - výstup na poloninu Krásná.

4. den - výlet na Siněvirské jezero, do vesnice Sloboda (nejvýše položená vesnice v Karpatech – podle možností prohlídka jednoho roubeného domu), procházka údolím říčky Ozeranka k ruinám Muzea vorařství (podél bunkrů linie Arpád z 2. sv. války).

5. den - návštěva “ukrajinského Mrtvého moře” Solotvina – koupání v jezírkách s obsahem soli jako ve skutečném Mrtvém moři.

6. den – prohlídka Koločavy - muzeum I. Olbrachta, hrob Nikoly Šuhaje. Volné odpoledne, případně lehká procházka po okolí.

7. den – možnost jízdy na nákladním automobilu k turistické odbočce, od které začíná výstup na Strimbu (1719 m). Výstup na dominantní horu nad Koločavou.

8. den - v dopoledních hodinách odjezd z Koločavy se zastávkou ve vesnici Isa (nákup levných košíkářských výrobků) a prohlídka Mukačevského hradu (nejzachovalejšího v Zakarpatské oblasti). Přejezd přes Slovensko do ČR.

9. den - v dopoledních hodinách příjezd do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 6x ubytování v penzionu se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné
Doporučená částka na vstupy: 15 EUR