Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bad Füssing
NĚMECKO / Termální lázně BAD FŰSSING - léčebná voda ze sirného horkého zřídla
Sklípek na jižní Moravě
Termín: 04.11. - 05.11. 2017 Cena 1.990 Kč,- / osoba
MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****
Maďarsko lázně Sárvár hotel Park Inn ****
SLOVENSKO / RAKOUSKO / ADVENT V BRATISLAVĚ A VÍDNI
ideální pro večerní procházky městem
termÍN: 25.11. - 26.11. 2017   - ADVENT                               Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách. Prohlídka města Bratislava s průvodcem – Bratislavský hrad, katedrála Sv. Martina, Michalská brána, Slovenské národní divadlo, Hlavní náměstí se Starou radnicí… Individuální návštěva vánočních trhů (tradiční řemesla, kulinářské speciality, kulturní vystoupení..). V odpoledních hodinách přejezd do Vídně, ubytování, dle časových možností procházka s průvodcem, popř. volný program. Ideální pro ty, co chtějí večer vyrazit za kulturou, zábavou, dobrým jídlem či nočním městem.
2. den - po snídani prohlídka centra s průvodcem - habsburské sídlo Hofburg, skvěle vyzdobená ulice Graben, Kärntnerstrasse, Kohlmarkt, katedrála sv. Štěpána, vánoční trhy atd. Osobní volno - adventní trhy, kavárny, muzea, galerie. Návrat do Č.Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu ve Vídni se snídaní, služby průvodce, pojištění CK.
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, jízdenku na MHD (jedna jízda cca 2,30 EUR), vstupné.

Doplatek za jednolůžkový pokoj 800,- Kč.

SRN / STAROBYLÁ MĚSTA NORIMBERK, BAMBERK, AMBERK

Termín: 02.12. - 03.12.2017  - ADVENT                         Cena: 2.650,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách do hlavního adventního města celého Německa do Norimberku – prohlídka města – Tržiště starých řemesel u Královské brány, kostel sv. Vavřince s řezbářským dílem Veita Stosse, staré mosty přes řeku Pegnitz, špitál sv. Ducha postavený nad řekou, norimberský hrad, náměstí a dům Albrechta Dürera, muzeum hraček – obojí s možností návštěvy. Odpoledne volno k nákupům nebo k individuální prohlídce vánočních trhů a pamětihodností, pro zájemce společné posezení v kavárně. Přejezd na ubytování. Nocleh.
2. den - po snídani prohlídka starobylého městečka Bamberk (památka UNESCO) – nádherné hrázděné domy, úzké uličky, čtvrť „Malé Benátky“, světová rarita Stará radnice, postavena na mostu uprostřed řeky, románsko-gotický Kaiserdom.... Poté přejezd do Amberku – pro zájemce cca 2,5 hodiny koupání v komplexu Kurfiřtských lázní – bazény s vodou o teplotě 27 °C, 82 metrů dlouhá skluzavka, divoký vodní kanál, Niagarské vodopády, jeskyně s umělým vlnobitím a hudbou, perličková lázeň, teplovodní vřídla, tůně s podvodními masážními prameny, parní lázně. Prohlídka města pro ty, kteří se nechtějí koupat - krásné historické centrum – „městské brýle“ – klenutý most přes říčku Vils, dvojitý pás městských hradeb s věžemi a bránami, gotickou radnici s renesanční nástavbou. Návrat do Č. Budějovic v pozdních večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do lázní cca 9 EUR / osoba. Svoz z Třeboně 50,- Kč / osoba (při minimálním počtu 4 osob).

SRN / ADVENT V BERLÍNĚ A DRÁŽĎANECH

Termín: 09.12. - 10.12.2017  -ADVENT                           Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Návštěva adventních trhů a prohlídka Berlína s průvodcem: „západní“ část - známý Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, nejpopulárnější berlínský bulvár Kurfürstendamm a nová moderní výstavba na Postupimském náměstí (jeden z šedesáti adventních trhů). „Východní“ část města - budova Říšského sněmu, Braniborská brána, Humboldtova univerzita, nejznámější berlínské třída Unter den Linden, náměstí Alexanderplatz se známou televizní věží, berlínský dóm, radnice. Možnost návštěvy jednoho z nejvýznamnějších muzejních komplexů na světě Ostrova
muzeí na řece Sprévě. Individuální návštěva trhů či muzeí. Ideální pro ty, co chtějí večer vyrazit za kulturou, zábavou, dobrým jídlem či nočním městem.
2. den – po snídani odjezd do Drážďan, prohlídka města s průvodcem: Zwinger, Obrazárna Starých Mistrů, Semperova opera, Katedrála, Sídelní zámek saských kurfiřtů a králů, Kurfiřtská stáj, Královská pokladnice, chrám Frauenkirche. Altmarkt – návštěva nejstaršího vánočního trhu v Německu. Osobní volno na prohlídku i nákup tradičních řemeslnických vánočních výrobků, na ochutnávku proslavené vánoční štóly a svařeného vína, ale i na návštěvu památek nebo na nákupy v obchodních domech na Pragerstrasse a Wilsdrufferstrasse. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu v Berlíně se snídaní, služby průvodce, pojištění CK
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, jízdenku na MHD, vstupné, svoz z Třeboně 50,- Kč / osoba (při minimálním počtu 4 osob).

Doplatek za jednolůžkový pokoj 600,- Kč.

MAĎARSKO / BUDAPEŠŤ

Termín: 02.12. - 03.12.2017 – ADVENT                            Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách, prohlídka s průvodcem – Parlament, katedrála sv. Štěpána, nábřeží, Matyášův chrám na Hradním vrchu, výhled z Gellértu, Rybářská bašta, Rákocziho třída, vánoční trhy na Vörösmártyho náměstí - tento trh patří mezi největší v Evropě (tradiční lidové a řemeslné výrobky, pestrý kulturní program, perníčky, langoše či svařené víno...). Specialitou je Adventní kalendář. Okna jednoho z nejhezčích domů na náměstí, ve kterém sídlí kavárna Gerbeaud, vytvoří kalendář sestavený z reprodukcí děl 24 umělců. Ubytování v hotelu.
2. den - návštěva Szechényiho termálních lázní (největších v Budapešti), pramen (75 °C), je bohatý na minerály, účinný při léčbě pohybového ústrojí, revmatických a nervových potíží a lupénky. V lázních je 15 bazénů, 5 saun (použití v ceně vstupu). Cesta zpět kolem Dunaje přes městečko Szentendre, krátká zastávka v Ostřihomi, návrat ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu v Budapešti se snídaní, služby průvodce, pojištění CK.
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do lázní Széchenyi od 4.300 HUF

POLSKO / KRAKOV SE ZASTÁVKOU V TĚŠÍNĚ - NOVINKA

Termín: 25.11. - 26.11.2017 – ADVENT                                Cena: 2.690,- Kč

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v nočních hodinách (po půlnoci), přejezd do Polska. Zastávka na velké tržnici v Těšíně (možnost nákupů za Kč). Přejezd do Krakova, ubytování, prohlídka Krakova s průvodcem, adventní trhy.
2. den - po snídani pokračování v prohlídce Krakova. Ve več. hod, příjezd do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní ve 2-3lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, pobytovou taxu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do památkových objektů, doplatek za 1lůžkový pokoj 700,- Kč / noc