Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Katalog 2018
Rozkvetlé Holandsko
ROZKVETLÉ HOLANDSKO (Květinový park Keukenhof a květinové korzo) Termín: 19. – 23.04.2018 Cena:6.150,- Kč

MAĎARSKO / LÁZNĚ EGERSZALÓK („PAMUKKALE“) - hotel Saliris Resort ****

Termíny: 28.09. - 01.10., 02.11. - 05.11.2017                                Cena: 7.610,- Kč / osoba

               20.04. - 24.04. 2017                                                       Cena: 8.280,- Kč / osoba Sleva na 7.980,- Kč

 

Malá vesnička Egerszalók se nachází 6 km od města Eger a je známá nejen díky vínu, ale především díky pozoruhodnému termálnímu prameni, který vyvěrá z hloubky cca 420 metrů o teplotě 65-68 °C. Po úbočí kopce odtékající voda z pramene vytvořila solný kopec (usazeninu z vápence). Sirná, léčivá, termální voda je vhodná na léčení kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění, deformací pohybového ústrojí a některých gynekologických nemocí. Exkluzivní termální a wellness lázně byly otevřeny v létě 2007 a jsou jedinečné v kraji se svými vícestrannými léčebnými a wellness službami na vysoké úrovni. Bazény v lázních zaujímají vodní plochu 1900 m2. Najdete zde celkem 17 bazénů venkovních a vnitřních (sedavý bazén s léčivou vodou, perličková koupel, bazény s různými atrakcemi, skluzavka, bazény pro děti), jacuzzi, tureckou perličkovou lázeň, svět sauny, aromatizované kabiny, parní lázeň, fitness, salón krásy (kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra), restauraci se samoobsluhou, kavárnu a wellness-bar. V okolí lázní se postupně vytvářejí zelené sady, umělé jezero, stezky pro pěší a cyklisty.

Hotel Saliris Resort **** je propojen s termálním areálem, 2 lůžkové pokoje (přistýlka pro dospělou osobu není možná – na dotaz rodinné pokoje, tj. dva 2 lůžkové pokoje propojené dveřmi, s možností přistýlky) mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, mini-bar, k dispozici varná konvice, káva, čaj, klimatizace, každý pokoj má terasu s možností posezení. Snídaně i večeře je formou bufetu (v ojedinělém, případě, když hotel není plně obsazen, může být večeře formou menu o 4 chodech) .

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ubytování v hotelu Saliris Resort ****, odpolední návštěva lázní.

2. – 3. den - celodenní odpočinek v lázních. Možnost fakultativních výletů: dopolední výlet do města Eger, večerní návštěva „ Údolí krásné paní “, kde můžete posedět v příjemném vinném sklípku.

4. den - dopoledne relaxace v lázních, odpoledne odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3 - 4x ubytování v hotelu s polopenzí formou bufetu, vstup do termálních lázní a fitness, zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. WIFI připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do Exkluzivního světa sauny: ve vnitřním prostoru se nacházejí dvě finské sauny, bio sauna, infrasauna, parní lázeň, aroma kabina, ponorný bazén. Ve vnější části je finská, ruská sauna a ponorný bazén – příplatek cca 1.500 HUF, lázeň. taxu cca 1,80 EUR / noc / os. nad 18 let – platba na místě. Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): 1.480,- Kč / noc, sleva pro děti na přistýlce do 13 let: - 450,- Kč / noc.